Tirana i kundërpërgjigjet Kukësit, Seferi barazon shifrat

Tirana ka barazuar shifrat ndaj Kukësit në minutën e 83-të. Golit të Milunovic në minutën e 51-të i është përgjigjur Seferi me anë të një 11-metërshi.

Beshiraj gjen hapësirë nga e djathta dhe harkon në zonë, pas një goditje me kokë është Peposhi i cili prek topin me dorë. Pas dy minutash, Koçi sinjalizohet nga VAR dhe ai shkon të shohë pamjet, duke dekretuar në fund penallti.

LEXO EDHE  Pirro Dhima rigjen dashurinë, kush është sportistja që i ka "rrëmbyer" zemrën