E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Kukësi

Etiketim: Kukësi

Bylisi-Kukësi dhe Kastrioti-Vllaznia, si rreshtohen skuadrat e Superiores

Bylisi-Kukësi dhe Kastrioti-Vllaznia luhen prej orës 13:00. Dy duele mjaft interesante, mes skuadrave me objektiva krejt të ndryshme. Ballshiotët duan tre pikët në shtëpi...

Nuk ka fitues në “Loro Boriçi”, Xhika shpëton Kukësin nga një...

Është mbyllur pa gola surpersfida e javës së 23-të mes Vllaznisë dhe Kukësit. Shkodranët e Brdariç, dogji një shans të artë, për t’u shkëputur...

Supersfida Vllaznia-Kukësi, publikohen formacionet zyrtare

Supersfida Vllaznia-Kukësi i jep fund javës së 23-të të Kategorisë Superiore. Trajnerët Thomas Brdaric dhe Mirel Josa kanë bërë zgjedhjet e tyre dhe ka...

Vllaznia-Kukësi, Brdaric dhe Josa në dilemë për formacionet. Ja si pritet...

Kategoria Superiore do zhvillojë sot dy duelet e mbetura të javës së 23-të. Në Shkodër, Vllaznia pret Kukësin, me ndeshjen që mund të sjellë...

Mbyllen pjesët e para/ Dejvi Bregu shtang Vllazninë, Laçi në avantazh...

Java e 22-të e Superiores mbyllet me dy ndeshje mjaft të forta. Prej orës 16:00 kanë nisur të luhen duelet Teuta-Vllaznia dhe Kukësi-Laçi, ndërsa...

Probleme për Kukësin, titullari mungon në sfidën ndaj Teutës

Kukësi përballet me Teutën nesër në transfertë, me fillim nga ora 16.00, takim ky që hap javën e 21-të në Kategorinë Superiore. Verilindorët nuk...

Kukësi-Partizani, publikohen formacionet zyrtare. “Të kuqtë” gati të përfitojnë nga ndalesa...

Do të luhet duke filluar nga ora 16:00, ndeshja mes Kukësit dhe Partizanit, e vlefshme për javën e 20-të në Kategorinë Superiore. Kjo sfidë që...

Supersfida ndaj Kukësit, Daja me alternativa luksi në sulm. Ja si...

Trajneri i Partizanit, Ilir Daja, ka shumë alternativa luksi për takimin kundër Kukësit. Ferhan Hasani po i afrohet më shumë formës optimale, ndërsa dhe...

Çudira shqiptare, Kukësi e Partizani stërviten bashkë pak orë para ndeshjes

Ndodh vetëm në Shqipëri. Dy skuadra që pretendojnë titullin kampion, dy rivalë të mëdhenj, të stërviten në të njëjtin vend, në të njëjtën kohë. Një...

Daja: Ndaj Kukësit do jetë si ndeshje boksi, t’i ruhemi grushteve....

Trajneri i Partizanit, Ilir Daja ka folur në prag të ndeshjes me Kukësin. Dueli me verilindorët luhet nesër në 16:00 në “Elbasan Arena” dhe...

Mesfushori rikthehet nga pezullimi, Partizani me grup të plotë përpara Kukësit

Ndeshja kryesore e javës së 20-të në Kategorinë Superiore është Kukësi-Partizani, takim që do të luajë ditën e diel në stadiumin “Elbasan Arena” ora...

6 gola të pësuar dhe dy humbje, Partizani është makthi i...

Dy ndeshje të luajtura deri më tani dhe po kaq humbje ndaj Partizanit këtë kampionat. Të kuqtë janë kundërshtari më i padëshiruar për verilindorët...

Rikthim i rëndësishëm për Dajën, ja si pritet të rreshtohet Partizani...

Partizani dhe Kukësi do përballen në “Elbasan Arena” të dielën në orën 16:00. Kjo sfidë është e vlefshme për javën e 20 të Kategorisë...
WhatsApp DENONCO