VIDEO/ Interi drejt fitores ndaj Napolit, Lautaro shënon golin e tretë

Interi ka gjetur edhe golin e trete ndaj Napolit ne pjesen e dyte. Ka qene nje kundersulm i shpejte i orkestruar nga Correa ai qe ka sjelle argjentinasit prane zones se rreptesise kundershtar duke pasuar me pas per Lautaro qe me nje diagonale te bukur ka mposhtur Ospina.

LEXO EDHE  Ja kush janë 10 kandidatët për ‘Topin e Artë’

Per ekipin e Spallettit behet gjithcka me e veshtire tani dhe sigurisht qe do te duhet te reagoje nese kerkon te dale me pike nga San Siro, teksa eshte nderruar edhe Osihmen me Petagna.