E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Napoli

Etiketim: Napoli

Hysaj largohet nga Napoli në fund të sezonit, 3 alternativa për...

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli në fund të sezonit dhe kjo tashmë është e sigurt. Mbrojtësit shkodran i përfundon kontrata me të...

Napoli dhe Interi ndajnë pikët, zikaltërit ndalen pas 11 fitoresh radhazi

Pas 11 fitoresh radhazi, Interi i Antonio Contes ndalet në “Maradona Stadium” të Napolit, përballë skuadrës së Rino Gattuso. Një ndeshje me emocione, por sidomos...

Objektivi i përbashkët i Realit, Barçës dhe Atleticos: Tentohet ylli i...

Fabian Ruiz është një nga futbollistët më të talentuar të Napolit. Vetëm dy gola dhe një asist, Mesfushori spanjoll nuk ka shkëlqyer shumë këtë...

“Titulli i 1990 është vjedhur nga Napoli”, djali i Maradonës reagon...

Para disa ditësh, ish-legjenda holandeze, Marko Van Basten, u shpreh se tituli i fituar nga Napoli në vitin 1990 ishte një titull i fituar...

Napoli mposht Romën në “Olimpico”, ndizet gara për zonën Champions në...

Pas suksesit ndaj Milanit në “San Siro”, Napoli merr edhe 3 pikë të tjera tepër të rëndësishme në “Olimpico” të Romës ndaj ekipit verdhekuq...

Video/ Goli i mbrëmjes, shikoni çfarë bën ylli i Napolit

U deshën 5 muaj pritje, mes Covid dhe dëmtimeve, për të parë Victor Osimhen, investimin prej gati 80 mln eurosh të Napolit në merkaton...

Juventus-Napoli ka një datë zyrtare, ja kur do të luhet supersfida...

Juventus-Napoli e planifikuar të luhej më datë 10 tetor nuk është zhvilluar ende sepse Napoli nuk u paraqit në Torino për shkak të kufizimeve...

Eliminimi i Napolit, shpërthen Gattuso: Po ta bënim ne, do të...

“Kush na përfaqëson duhet të pretendojnë për një respekt më të madh”. Gennaro Gattuso ka qenë shumë i zemëurar pas eliminimit nga Europa League të...

Europa League/ Eliminohet Napoli, Arsenal dhe Ajax avancojnë më tej

Arsenal, Ajax dhe Villareal kalojnë në raundin tjetër të Europa League, ndërkohë që në skuadrat që mund të kalonin më tej e pëson Napoli. Italianët...

Formacionet zyrtare/ Napoli-Granada, Rrahmani e nis si titullar

Në orën 18:55, në stadiumin “Diego Armando Maradona”, do të luhet sfida mes Napolit dhe Granadës, e vlefshme për fazën e 1/16-tave në Europa...

Frikë te Napoli për Osimhen, pëson traumë në kokë dhe shtrohet...

Sulmuesi i Napolit, Victor Osimhen, nuk e mbylli në vetëdije duelin e sotëm kundër Atalantës. Nigeriani ra në mënyrë të çuditshme në minutën e...

Granada befason Napolin, Ajax dhe Villareal fitojnë në transfertë. Rezultatet e...

Në Europa League janë zhvilluar takimet e para të raundit të 1/16. Bie Napoli në Granada, fitojnë Villareali dhe Ajax, teksa mbyllet pa fitues...

Juventusi “KO” në stadiumin “Diego Maradona”, Napoli i mposht me ndihmën...

Napoli ka mundur 1-0 Juventus-in në javën e 22-të të Serie A. Sfida e luajtur në stadiumin "Diego Armando Maradona" është vendosur në minutën...
WhatsApp DENONCO