E martë, Shtator 22, 2020
Etiketimet Inter

Etiketim: Inter

Arturo Vidal, zyrtarisht lojtar i Interit

Arturo Vidal është zyrtarisht lojtar i Interit. Njoftimi  u dha nga klubi zikaltër nëpërmjet kanaleve zyrtare. Vidal nënshkroi një kontratë dyvjeçare për 12 milionë euro...

Lajm i madh për tifozët, derbi Milan-Inter më 17 tetor mund...

Të gjithë futbolldashësit prej më shumë se 6 muajsh janë në pritje të një vendimi që do t’i lejojë ata të ndjekin ndeshjet në...

Kolarov mbërrin në Milano, do t’i nënshtrohet vizitave mjekësore tek Interi

Aleksandër Kolarov ka mbërritur në Milano, për t’iu nënshtruar vizitave mjekësore tek Interi. Sipas “Calciomercato.com”, mbrojtësi zbarkoi në Itali pas ndeshjeve me Kombëtaren e Serbisë...

Barcelona nuk dorëzohet për Lautaron, ofertë e re për Inter

Barcelona nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Lautaro Martinez dhe kjo edhe për të kënaqur Leo Messin. Sipas të përditshmes spanjolle “Sport”, agjentët e...

E ardhmja e Kumbullës në dyshim, Lazio kërkon të përfitojë nga...

Marash Kumbulla është i Hellas Verona dhe Lazio po tenton ta blejë qendërmbrojtësin e spikatur në Serie A që në sezonin debutues. Interi po ngurron...

Gola dhe spektakël në finalen e Europa League, trofeu i përket...

Finalja e Europa League ka dhuruar në Këln emocione, gola dhe spektakël, por në fund trofeu shkoi tek Sevilla. Spanjollët shfrytëzuan eksperiencën dhe pjesëmarrjen...

Europa league/ Gjysmëfinalja Inter-Shakhtar, formacionet e mundshme

Inter do të përballet me Shakhtar Donetsk sonte në mbrëmje në ndeshjen e vlefshme për gjysmëfinalen e Europa League. Sevilla ka fituar ndaj Man United...

Europa League/ Sonte mësohet çifti finalist, betejë e zjarrtë mes Inter-Shakhtar

Duke filluar nga ora 21:00, Interi dhe Shakhtar Donetsk zhvillojnë ndeshjen gjysmëfinale të kompeticionit të dytë më të rëndësishëm në Evropë. Italianët duken favorit në...

‘Djeg’ konkurrencën e PSG dhe Milanit, Interi merr Tonalin

Sandro Tonali do të jetë futbollisti i radhës që do t’i bashkohet Interit gjatë merkatos së kësaj vere. Zikaltrit kanë “djegur” konkurrencën me klube si...

Inter dhe Milan në garë për mbrojtësin serb

Skuadra e Interit është e gatshme të futet në garë për një ndër synimet më të mëdha të Milanit, mbrojtësin serb të Fiorentinës, Nikola...

Europa League/ Inter mposht Leverkusen, kualifikohet në gjysmëfinale

Interi ka mposhtur Bayern Leverkusen me rezultatin 2-1 duke u kualifikuar në gjysmëfinalen e Europa League. Një sfidë aspak e lehtë për zikaltërit, por...

Inter-Leverkusen/ 3 gola për 10 minuta, ja rezultati në “Merkur Spiel-Arena”...

Po luhet pjesa e parë mes Interit dhe Bayern Leverkusen e vlefshme për fazën çerekfinale të Europa League. Zikaltërit kryesojnë me rezultatin 2-1 ku  të...

Europa league/ Inter-Bayern Leverkusen, publikohen formacionet zyrtare

Interi luan në orën 21:00 kundër Bayern Leverkusen ndeshje e vlefshme për fazën çerekfinale të Europa League. Kjo ndeshje do të përcaktojë skuadrën që do...
WhatsApp DENONCO