Fifi nuk pranoi të komentonte, revoltohet Arbana Osmani: Dil dhe shikoje nga shtëpia jote

Moderatorja e “Big Brother VIP”, Arbana Osmani, u revoltuar me Fifin gjatë spektaklit të mbrëmshëm dhe i tha se ndoshta ka ardhur koha që ajo të dalë nga shtëpia dhe ta shikojë programin nga TV.

Kjo revoltë e saj erdhi pasi Fifi nuk deshi ta komentojë një video që iu shfaq duke thënë që është e lodhur duke qenë protagoniste. Fifi tha që ka dhënë mjaft mendime, pavarësisht se opinionistët dhe Arbana këmbëngulnin të merrnin dhe komentin e saj.

LEXO EDHE  Iu rikthye tumori në kokë, Keith ka një mesazh për Adriana Matoshin pak orë para operimit

“Ndoshta duhet të dalësh dhe ta shikosh Big Brother nga shtëpia jote”- i tha Arbana.