E hënë, Dhjetor 6, 2021
Etiketimet Big Brother Vip

Etiketim: Big Brother Vip

Atdhe Xharavina: Bora Zemani dhe Donald Veshaj do lidhen kur ai...

Atdhe Xharavina, i ftuar në “Fan Club”, është shprehur se nëse Donaldi lë lojën në këto momente duke hequr dorë nga çmimi i madh...

Kush janë dy banorët VIP që rrezikojnë të eliminohen nga “Big...

Nominimet këtë të premte janë zhvilluar në një formë të veçantë. Banorët do të duhet të tregonin njëri pas tjetrit banorin më pak të...

Çfarë mesazhi i dha e ëma Beatrixit që e përloti këngëtaren...

Nëna e Beatrix, Antigona Ramosaj i ka dërguar një mesazh të bijës pas hsitorisë me Donaldin. Nëna e Beatrix i thotë se i bëhet...

Shtëpisë së “Big Brother VIP” i bashkohet sërfisti i famshëm, ja...

Një banor i ri është bërë pjesë e shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’. Emri i tij është Klaudio Nika dhe jeton në shtetin Italian....

“Erdhi shejtani”/ Ja kush është këngëtarja e famshme që u bë...

Një tjetë këngëtare është bërë pjesë e shtëpisë së "Big Brother VIP". Pas sërfistit Klaudio Nika, shtëpisë i bashkohet tanimë një femër shumë e...

Ja banori VIP që u eliminua mbrëmjen e djeshme nga “Big...

Spekatklin e mbrëmshëm, për tu eliminuar nga shtëpia e "BBV", në televotim ishin pesë prej banorëve dheshumicën e votave e grumbulloi Valon Shehu.Vetëm një...

Mamaja e Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë pas kritikave...

Deklarata e Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj se kanë një pëlqim për njëri-tjetrin dhe po nisin një histori të re së bashku ka nxitur...

VIDEO/ Alarmohen banorët e “Big Brother VIP”, Beniada rrëzohet keq dhe...

Prova e javës në shtëpinë e “Big Brother Vip” është fikja e një alarmi, për 10 sekonda nga momenti kur bie gongu dhe radhën...

Beatrix Ramosaj pas puthjes pasionante me Donaldin: Nuk i shkëputem dot...

Beatrix Ramosaj, gjatë një bisede me Einxhelin, komentoi puthjen e saj me Donaldin. Këngëtarja u shpreh se ka frikë ti qëndrojë larg pasi nuk...

Donaldi shkëmbeu puthje pasionante me Beatrix, “hakmerret” Semi Jaupaj (Foto)

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj shkëmbyen puthje pasionante mbrëmjen e djeshme në "Big Brother VIP".Pjesa më  e madhe e publikut kanë shpërthyer në kritika...

Video e Beatrix Ramosaj para se të hynte në “BBV” po...

Deklarata e Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj se kanë një pëlqim për njëri-tjetrin dhe po nisin një histori të re së bashku ka nxitur...

Iliri ngacmon Beniadën: Kujdes silikonin/ Ja si reagoi modelja (Video)

Ilir Shaqirit i është ngarkuar një mision nga “Vëllai i Madh”. Ai duhet që të provokojë disa nga banorët në mënyrat nga më të...

Stilistët tregojnë kush janë vajzat VIP në “Big Brother” që vishen...

Frensi Muça, stiliste veshjesh dhe Ardi Borova, stilist flokësh kanë komentuar banoret VIP të Big Brother për paraqitjet e tyre gjatë netëve prime.Në emisionin...

Të Fundit