E hënë, Dhjetor 6, 2021
Etiketimet Fifi

Etiketim: fifi

Rama e nisi ditën në Valbonë me këngën e saj, ja...

Kryeministri Edi Rama e nisi ditën e sotme duke publikuar në Instagram pamje përrallore nga lugina e Valbonës, e mbuluar nga dëbora. Pamjet i...

Meridian Ramçaj dhe Einxhel Shkira të zhgënjyer nga Fifi: Më tradhtoi,...

“Vëllai i Madh” organizoi për banorët mbrëmjen e djeshme lojën “Përgjigju ose pi”. Ata do të duhej të përgjigjeshin disa pyetjeve ose në të...

VIDEO/ Rama “fiksohet” pas këngës më të re të Fifit

Kënga që bëri xhiron e rrjetit pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi nga "BBV" mesa duket i ka pëlqyer dhe kryeministrit Edi Rama i...

Fifi publikon foton e veçantë me të ëmën pas daljes nga...

Këngëtarja Filloreta Raçi, njohur ndryshe si Fifi, vendosi pak ditë më parë të linte shtëpinë e "Big Brother VIP" pas disa problemeve me shëndetin...

Çfarë i tha Fifi në vesh Balina Bodinakut (VIDEO)

Fifi hyri në studion e “Big Brother VIP” dhe personi i parë që ajo përqafoi ishte opinionistja Balina Bodinaku. Ky veprim i këngëtares ishte...

Balina Bodinaku reagon për herë të parë pas përplajes me Fifin

Opinionistja e Big Brother Vip, Balina Bodinaku e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” ka folur për herë të parë pas përplasjes me Fifin.Ajo...

Monika flet e përlotur për largimin e Fifit: Nuk e mbajta...

Fifi vendosi mesditën e djeshme të largohej nga shtëpia e “Big Brother” si pasojë e gjendjes së rënduar psikologjike.Kjo gjë nuk u prit mirë...

Ish-banori komenton sjelljen e Fifit në “BBV”: Sikur ishte tek burgu...

Dalja e Fifit nga “Big Brother VIP” u komentua në emisionin “Wake Up”, ku i ftuar në studio ishte Arjan Bakalli, ish-banor i "Big...

Humoristi Sevdai Radogoshi: Gjeta gruan duke qarë se kishte dal Fifi...

Humoristi i njohur shqiptar, Sevdai Radogoshi, i njohur ndryshe si Qumili, i ka dhënë një mbështetje të madhe Fifit, sidomos në momentin kur këngëtarja...

VIDEO/ Ja si u prit Fifi nga miqtë pas daljes nga...

Fifi vendosi mesditën e djeshme të linte shtëpinë e “Big Brother VIP” me dëshirën e saj. Këngëtarja tha se kjo eksperiencë nuk ka ndikuar...

Fifi la shtëpinë e “BBV”, flasin miqtë që e pritën në...

Fifi ka lënë dje shtëpinë më të komentuar në Shqipëri. Sapo doli nga shtëpia, pritjen ia bënë personazhe të njohur që kanë qenë në...

“Nuk po marr dot frymë”/ Fifi largohet përfundimisht nga “Big Brother...

Fifi ka vendosur që për shkak të gjendes emocionale të rënduar të lërë përfundimisht shtëpinë e "Big Brother VIP".“Dua t’ju informoj se unë duhet...

“Flor Mumajesi u përfol për lidhje me Fifin dhe ka 3...

Situata e ndodhur mbrëmjen e së martës në spektaklin e "Big Brother VIP" po komentohet kudo në rrjet dhe shumë personazhe të njohur kanë...

Të Fundit