E shtunë, Dhjetor 4, 2021
Etiketimet Arbana Osmani

Etiketim: Arbana Osmani

Shokë banke, ish-banori i “Big brother VIP” tregon çfarë nxënëseje ka...

Ish-banori i "Big brother VIP", Kledi Hysa, i ftuar në emisionin 'Pikë me Adela Osmanin', rrëfeu se Arbana Osmani ka qenë ndër më të...

Nuk lejoi Semin të fliste me Donaldin, ndjekësit kritikojnë ashpër Arbana...

Ndjekësit në rrjete sociale kanë shpërthyer në kritika tek postimi i Arbana Osmanit. Ata janë ndjerë mjaft të zhgënjyer nga produksioni i "Big Brother...

Donaldi shprehu pëlqimin për Beatrix, Arbana Osmani ka një mesazh publik...

Donaldi foli për herë të parë gjatë spektaklit të djeshëm për marrëdhënien e tij me Beatrixën."Trixa e ka siklet këtë gjënë dhe unë e...

Kush janë tre banoret VIP që rrezikojnë të largohen nga “Big...

Arbana Osmani njoftoi banorët se ndryshe nga çdo natë tjetër “Vëllai i Madh” ka vendosur që nominimet ti bëjë në mënyrë krejt të vecantë.Për...

Fifi ka përdorur celular fshehtas në “Big Brother VIP”? Arbana Osmani...

Spektaklin e mbrëmshën të "BBV" u hap një diskutim shumë serioz dhe vendimtar për formatin e emisionit.Prej ditësh është lakuar në publik, media dhe...

Fifi nuk pranoi të komentonte, revoltohet Arbana Osmani: Dil dhe shikoje...

Moderatorja e "Big Brother VIP", Arbana Osmani, u revoltuar me Fifin gjatë spektaklit të mbrëmshëm dhe i tha se ndoshta ka ardhur koha që...

Arbana Osmani zbulon çfarë do të ndodhë nesër mbrëma në “Big...

Moderatorja Arbana Osmani, me anë të një postimi në “Instastory”, ka zbuluar se çfarë surprizash do të ndodhin gjatë spektaklit të ditës së nesërme...

Arbana Osmani dhe Sara Hoxha e konfirmojnë: Ja kush do të...

Një javë më parë në shtëpinë e "Big Brother VIP" hynë tre vajza të reja dhe mesa duket lista e prurjeve nuk është mbyllur...

Arbana Osmani hyn në shtëpinë e “Big Brother”, ja si reaguan...

Prova javore i ka vendosur banorët e ‘’Big Brother Vip’’ në vështrësi. Ata nuk duhet të reagojnë nga asnjë indikacion i jashtëm që mund...

Semi pëson sulm paniku gjatë spekaklit, Arbana Osmani detyrohet të ndërpresë...

Sherri i sajuar mes Monikës dhe Fifit si dhe shkopi që këngëtarja e përdori ditë më parë brenda shtëpisë së "Big Brother" ka shqetësuar...

Arbana Osmani: Nuk do pranoja kurrë të isha banore e “Big...

Moderatorja Arbana Osmani ka dhënë së fundmi një intervistë për gazetarin italian të TV Blog, Massimo Galanto. Moderatorja ka rrëfyer më shumë për projektin...

Arbana dhe Eduardi organizojnë festën e veçantë për ditëlindjen e parë...

Vogëlushi i Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt, Dielli, feston sot ditëlindjen e parë. Në këtë ditë të veçantë çifti kanë mbledhur të gjithë miqtë...

Zbulohet çmimi marramendës i takave që mbante veshur Arbana Osmani mbrëmjen...

Arbana Osmani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve mbrëmjen e djeshme teksa po moderonte spektaklin e "Big Brother VIP". Arbana shkëlqente me veshjen, por...

Të Fundit