E pazakontë/ Plas sherri në “Për’puthen“, për një çamçakëz

Një çamçakëz duket se është bërë shkak për shpërthimin e një debati në prapaskenë mes dy konkurrentëve të “Për’puthen” Anës dhe Azemit.

Azemi pretendon se kur Ana ka shkuar një ditë në regjistrime nuk i ka folur. Ndërsa Ana kishte kërkuar një çamçakëz, Azemi i tha se “s’të jap se ti nuk më fole kur erdhe”, duke e bullizuar se ishte 100 kg.

DEBATE

Ana: Azem mund të më japësh një çamçakëz. Dhe ai filloi pse duhet të të jap unë ty se ti nuk më fole kur erdhe. Nuk foli si njeri s’kam edhe kaq. Nuk u bëre askushi këtu dhe të më thuash mua bëre ti 100 kile. Ti je askushi.

LEXO EDHE  Graniti i zhgënjyer me Fifin pasi doli nga shtëpia e "Big Brother VIP": Nuk shkoi gjithçka mirë

Azem: Ajo ka të bëjë edhe me falsitet se mundohet të tregohet me mendje më e madhe nga seç është në të vërtetë. Un kam përsëritur fjalët që ka ofenduar ajo.