Ngjarja në Fier/ Përcillet në banesën e fundit 8-vjeçari

Përcillet në banesën e fundit 8-vjeçari Mateo Vasia.

Vogëlushi që u rrëmbye ditën e djeshme nga fqinji Klodian Çalamëni dhe u vra e gropos në oborrin e banesës së tij është përcjellë nga qindra njerëz, banorë të fshatit, por edhe të afërm të tjerë të ardhur nga zona të tjera.

LEXO EDHE  Meta: Basha ka bërë dopio lojë me marrëveshjen e detit me Greqinë

Klodian Çalamëni u arrestua disa orë pas ngjarjes.

Lexo edhe:

VIDEO/ Krimi horror në Fier ndaj 8 vjeçarit, u filmua nga një kamera sigurie e vendosur 50 metra larg