E premte, Janar 21, 2022
Etiketimet Mateo Vasia

Etiketim: Mateo Vasia

Familjarët dyshojnë se në vrasjen e 8-vjeçarit ka bashkëpunuar një grua,...

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e 8-vjeçarit Mateo në Fier, nga fqinji i tij, Klodian Çalamani. Nëna e djalit dhe dy të...

“Nepërkën e ka brenda në shtëpi”, tezja e Mateos: Sytë e...

Tezja e Mateos së vogël, i cili u vra barbarisht nga fqinji i tij në Greçalli të Fierit, ka bërë deklarata të forta për...

Ngjarja në Fier/ Përcillet në banesën e fundit 8-vjeçari

Përcillet në banesën e fundit 8-vjeçari Mateo Vasia. Vogëlushi që u rrëmbye ditën e djeshme nga fqinji Klodian Çalamëni dhe u vra e gropos në...

Të Fundit