TRONDITËSE në Fier/ Rrëmbehet dhe vri*et fëmija i mitur

Një ngjarje tragjike raportohet të ketë ndodhur në Fier.

Informacionet paraprake njoftojnë se një fëmijë 8-vjeç është rrëmbyer paraditen e sotme në fshatin Greçalli të Fierit.

Dyshohet se është rrëmbyer nga fqinji i tij, i cili pasi e ka mbajtur të mbyllur për disa orë, e ka groposur.

LEXO EDHE  Akuzohet për “falsifikim”, KPA shtyn vendimin ndaj gjyqtarit Luan Daci

Fëmija është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme, ndersa mësohet se policia ka shoqëruar një person, që dyshohet se është i përfshirë në ngjarjen e rëndë.