Kosovë U21-Shqipëri U-21, ndiqni ndeshjen LIVE

Ka startuar Kosovë U21-Shqipëri U-21 e vlefshme për ndeshjet eleminatore të Europianit. Kuqezinjtë do të kërkojnë fitoren  për tu afruar me kreun që mbahet nga Republika Çeke.

Shqipëria ndodhet momentalisht në vendin e 3, me 9 pikë të grumbullua, 3 më pak se kryesuesit. Kosova nga ana tjetër ndodhet në vendin e 5 me vetëm 3 pikë.

LEXO EDHE  Derbi londinez për Renato Sanchez, sfidë Milanit dhe Barçës

NDIQNI NDESHJEN LIVE