E hënë, Janar 24, 2022
Etiketimet Fier

Etiketim: Fier

VIDEO/ “O të q**sha motrën”, plas sherri mes gjimnazistëve në Fier

Një sherr mes disa gjimnazistëve është regjistruar së fundmi në qytetin e Fierit. Sipas një videoje të publikuar nga JOQ, shihen disa djem teksa godasin...

Dëmet nga përmbytjet, fermerët e Fierit në protestë: Na u dëmtuan...

Fermerët e fshatit Kafaraj në Fier janë ngritur në protestë duke kërkuar dëmshpërblim për dëmet që u është shkaktuar nga përmbytjet e fundit. Pasi protestuan...

Kapet me doza kanabisi gati për shitje, arrestohet 31-vjeçari

Një 31-vjeçar është arrestuar nga policia në Fier pasi është kapur me lëndë narkortike. Policia njoftoi se gjatë kontrollit fizik, të riut iu gjetën...

I gjendet armë në makinë, arrestohet i riu (FOTO)

Një i ri është vënë në pranga nga policia në Fier pasi në makinë i është gjetur një armë zjarri. Policia njoftoi se, në lagjen...

Sherri me grushta në Roskovec të Fierit, Policia jep detajet

Policia jep detaje lidhur me konfliktin e ndodhur mesditën e sotme në Roskovec të Fierit. Pasditen e sotme, në orën 14:30, shtetasi N. C., 43...

Plagosi me thikë dy vëllezër, arrestohet 27-vjeçari

Policia e Fierit arrestoi një 27-vjeçar, i cili dyshohet se plagosi me thikë dy vëllezër. Policia njoftoi se pas marrjes së njoftimit se në fshatin...

Pogradec/ Përfshihet nga flakët magazina me materiale drusore

Një magazinë me lëndë drusore është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Pogradec. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se ngjarja ka ndodhur...

Po transportonte emigrantë të paligjshëm, SHÇBA arreston efektivin e policisë

Drejtoria Rajonale e SHÇBA Fier arrestoi sot në flagrancë punonjësin e policisë me detyrë në Drejtorinë Vendore të Policisë Kukës, Inspektor Y. L. dhe...

Emri/ I shpallur në kërkim për vrasje të mbetur në tentativë,...

Një person, i cili prej muajsh ishte shpallur në kërkim me akuzën e vrasjes së mbetur në tentativë, u arrestua sot nga policia e...

Aksion kundër basteve të paligjshme, edhe në Fier arrestohen 3 persona

Policia e Shtetit duket se ka nisur aksione kundër basteve të paligjshme sportive. Kështu pas Vlorës, ku u arrestuan 3 persona dhe u proceduan...

Lirohet nga detyra prefekti i Fierit Baki Bala, ja kush e...

Këshilli i Ministrave vendosi lirimin nga detyra të prefektit të qarkut Fier, Baki Bala. Në vend të Balës u emërua Lefter Shehaj. V E N...

Shpërthimi me lëndë plasëse në Fier, zbardhen detajet

Një shpërthim ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një pallat në lagjen '8 Shkurti' në Fier. Burimet policore bëjnë me dije se lënda plasëse ishte...

I komanduar si kreu i degës së PD Fier: Nuk më...

Agron Kapllanaj, kreu i emëruar i degës së PD në Fier, ka pranuar sot se janë ndryshuar bravat e dyerve të zyrave në këtë...

Të Fundit

Alban Xhaferi: I kam bërë ofertë Bekim Balajt, tha që ka...

Presidenti i Vllaznisë, Alban Xhaferi, ka zbuluar sot se është në bisedime konkrete me Bekim Balajn për t’iu bashkuar kuqebluve. Numri 1 i klubit shkodran,...