Komunikonin me kode për të eleminuar Donaldin dhe Semin, Adriana Matoshi ironizon Ilirin, Monikën dhe Sabianin

Foto marrë nga Instagrami

Monika, Iliri dhe Sabiani janë më të komentuarit së fundmi në “Big Brother Vip”, kjo për faktin se ata po komunikojnë fshehurazi dhe me kode me njëri-tjetrin për të eleminuar Donaldin dhe Semin.

Aktorja Adriana Matoshi ka ironizuar tre banorët përmes një postimi në në story në Instagram.

LEXO EDHE  Këngëtares Albërie Hadërgjonaj i vjedhin llogarinë e Instagram-it

“Qe 25 vjet kom shoqni edhe kurr nuk mirrem vesh me sy e me kode. Zot me jep aftesine e Monikes, Ilirit dhe Sabianit”- ka shkruar ajo.