E shtunë, Janar 22, 2022
Etiketimet Monika lubonja

Etiketim: monika lubonja

Arbana Osmani ‘përplaset’ me Monikën: Po fyen publikun, po luan me...

Monika Lubonja dhe moderatorja Arbana Osmani janë përplasur me njëra-tjetrën dhe shkak është bërë Iliri. Pjesë nga debati: Arbana: Monika perse ke zgjedhur Ilirin si me...

E papritur në “BBV”/ “Banori inteligjent” dërgon një person në nominim...

Banorët e “Big Brother VIP” kanë realizuar një spektakël mbrëmjen e djeshme ku janë ndarë disa çmime të ndryshme. Çmimin si banori i padëshiruar iu...

Monika Lubonja e revoltuar me Ilir Shaqirin: Kam bërë një sy...

Pas një diskutimi të ashpër me Ilir Shaqirin, Monika Lubonja ka folur me Arbrin në lidhje me raportin që kanë dhe për higjienën e...

Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Monika Lubonjës: Faleminderit që më...

Banorët e ‘Big Brother Vip’ kanë luajtur lojën “qytet, shtet”, por kjo lojë është bërë shkak i një debati mes dy mikeshave, aktoreve Arjola...

E bija feston ditëlindjen, Monika Lubonja i bën urimin e veçantë...

Vajza e Monika Lubonjës, Tea, festoi dje ditëlindjen e saj. Kështu, me këtë rast, aktorja e njohur ka zgjedhur t’i bëjë një surprizë të...

“I kërkoi marrëdhënie treshe me lopën”, Monika e revoltuar: Iliri ta...

Ilir Shaqiri nuk po ndalet së" thumbuari" Monika Lubonjën me shaka të pahijshme. Dje e nisi duke emërtuar njërën nga kafshët me emrin “Nika”...

Donaldi-Monikës: Vajtoni për Sabianin ju, e bëri vilën në Lalëz ai...

Marrëdhënia Ilir-Monika është krisur prej disa kohësh dhe Sabiani e ka quajtur ‘tradhtare’ aktoren. Së fundmi, gjatë kohës kur banorët ishin duke biseduar në oborr...

Monika Lubonja e ngacmoi publikisht, parashutisti i çon mesazh aktores (Video)

Aktorja Monika Lubonja, dy ditë më parë u emocionua shumë kur i erdhi një surprizë nga qielli, një mesazh me parashutë, të cilin nuk...

Monika Lubonja bën premtimin e madh, ja çfarë do bëjë me...

Finalja e "Big Brother VIP" që ishte planifikuar për në 14 janar, do të shtyhet minimalisht deri në 18 shkurt. Gjatë mbrëmjes së djeshme në...

Monika Lubonja zhvishet live dhe shijon masazhin nga tre djem, Arbana...

"Vëllai i Madh" kishte përgatitur një surprizë për Monika Lubonjën, duke i sjellë në dhomën e surprizave 3 djem masazhatorë. Me t'i parë Monika...

“Nuk e meriton fitoren, është hipokrite”, Monika Lubonja revoltohet me Ilir...

Debatet mes Ilirit dhe Monikës nuk kanë fund. Gjatë sfidës së fundit, Iliri argumentoi se përse Monika nuk e meritonte fitoren duke e etiketuar...

Një mesazh nga qielli vjen me parashutë për Monika Lubonjën (VIDEO)

Aktorja Monika Lubonja dalloi në qiell parashutën me shprehjen e bukur dedikuar asaj. Banorët nisën diskutimet se nga kush mund të jetë mesazhi. Pjesë nga...

Donaldi apo Iliri? Vajza e Monika Lubonjës tregon se kush është...

Tea, vajza e Monika Lubonjës, ka qenë e ftuar në “Fan Club” për të folur rreth performancës së mamasë së saj në shtëpinë më...

Të Fundit