E premte, Dhjetor 3, 2021
Etiketimet Ilir Shaqiri

Etiketim: Ilir Shaqiri

Iliri ngacmon Beniadën: Kujdes silikonin/ Ja si reagoi modelja (Video)

Ilir Shaqirit i është ngarkuar një mision nga “Vëllai i Madh”. Ai duhet që të provokojë disa nga banorët në mënyrat nga më të...

Sonila Meço: Ilir Shaqiri është dirigjenti i shtëpisë së “Big Brother”,...

Opinionistja e mbrëmshme e "BBV", Sonila Meço, e pyetur nëse banorët janë të ndarë në grupe brenda shtëpisë, tha se e sheh Ilirin si...

Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj i dhurojnë një kërcim sensual Arjola...

“Vëllai i Madh” ka vendosur të surprizojë banorët e "BBV" me një festë latine. Banorët VIP kanë ndezur menjëherë atmosferën në shtëpinë më të...

Einxhel Shkira tregon arsyen e çuditshme pse nuk do krijonte një...

Einxhel Shkira dhe Ilir Shaqiri janë përfshirë në një konflikt të ashpër gjatë ditëve të fundit që ka vijuar edhe gjatë mbrëmjes së spektaklit...

Debat i ashpër mes Einxhel Shkirës dhe Ilir Shaqirit: Plak pervers

Debati midis Einxhel Shkirës dhe Ilir Shaqirit, i cili u degradua me epitete të rënda vazhdoi dhe në spektaklin e mbrëmshëm.Einxhel tregoi se është...

Thyhen sërish rregullat e “Big Brother”, Monika flet me kode me...

Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja nuk kanë zënë mend nga hera e kaluar ku u ndëshkuan nga “Vëllai i Madh” për thyerje të rregullave.Së...

“Skuth, i pafytyrë”, plas sherri mes Einxhel Shkirës dhe Ilir Shaqirit...

“Vëllai i Madh” i dha mundësinë banorëve që janë çift në nominim të bënin një zgjedhje për një person tjetër që ata do të...

Tensione në “Big Brother Vip”/ Dj PM dhe Dj Dagz sherr...

Sabiani dhe Iliri janë ndër të nominuarit e kësaj jave në "Big Brother Vip", duke qenë se po luajnë çift me njër-tjetrin. Sabiani nuk...

Ilir Shaqiri tregon si e gënjente gruan që të mos martoheshin

Balerini Ilir Shqiri ka treguar në "BBV" më shumë për martesën e tij me Emanuelen. Balerini tregoi se martesa e tyre ndodhi në një...

Arjola Demiri pas debateve në “Big Brother”: Kemi një muaj në...

Debatet e ashpra mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt në shtëpinë e “Big Brother Vip” kanë shqetësuar aktoren Arjola Demiri.Në një moment, Arjola Demiri...

Sabiani habit me deklaratën për Ilirin: Je 100 mijë euroshi im....

Këngëtari Sabian Medini dhe balerini Ilir Shaqiri kanë krijuar një shoqëri shumë të mirë në “Big Brother VIP”.Së fundmi Sabiani ka bërë një deklaratë...

Degradon sherri me Ilirin, Donaldi mes lotësh: Më duket sikur po...

Ka degraduar debati mes Ilirit dhe Donaldit në ambjentet e Big Brother.Nuk mungojnë sharjet dhe ofendimet mes njëri-tjetrit. Në këtë debat janë përfshirë dhe...

Komunikonin me kode për të eleminuar Donaldin dhe Semin, Adriana Matoshi...

Monika, Iliri dhe Sabiani janë më të komentuarit së fundmi në "Big Brother Vip", kjo për faktin se ata po komunikojnë fshehurazi dhe me...

Të Fundit