Publikohen pamjet/ Ja çfarë ndodhi mes Brunos dhe Hysenit në prapaskenë

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Hysenit dhe Brunos gjatë publicitetit të puntatës të ditës së hënë, debat ky që ka përfunduar në konfrontim fizik mes konkurrentëve.

“Ta plas mikrofonin në kokë”, më tha mua, dëgjohej duke thënë Bruno teksa djemtë e tjerë përpiqeshin të mbanin konkurrentët që të mos kishte përplasje fizike.

LEXO EDHE  Stresi tregon çfarë mendon për 'trekëndëshin' Bora-Donald-Beatrix dhe kë mbështet

Më pas, të dy shkuan në prapaskenë dhe Hyseni i përsëriste Brunos: “Mos më bëj mua skena, kaq po të them.”