Zbulohet çmimi marramendës i takave që mbante veshur Arbana Osmani mbrëmjen e djeshme në “BB VIP”

Foto: Instagram

Arbana Osmani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve mbrëmjen e djeshme teksa po moderonte spektaklin e “Big Brother VIP”. Arbana shkëlqente me veshjen, por ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishin takat e saj.

LEXO EDHE  Dalin detaje të reja nga vra*ja tragjike, aktori tregon se kush ia dha armën dhe çfarë i tha

Takat e Arbanës, të markës Alexandre Vauthier, kushtojnë plot 1935 dollarë. Ajo ka zgjedhur versionin rozë të tyre.