“E shet veten për 5 mijë lekë”, Mikela çohet e “tërbuar” për të goditur Jurgenin pas deklaratës (VIDEO)

Foto: Shkëputur nga Përputhen

Mikela dhe Jurgeni u përfshinë në debate të forta deri në ofendime në Për’puthen. Jurgeni e kishte ftuar vajzën që t’i kërkonte falje për debatin që kishin pasur, por Mikela i tha se nuk e konsideron fare në program.

Jurgeni e ka ofenduar rëndë atë, duke i thënë se “shet veten për 5 mijë lekë”. Kjo solli reagimin e Mikelës, e cila u ngrit nga vendi dhe iu drejtua djalit për ta goditur. Në këtë moment Melik e mban nga krahët Mikelën.

Të gjitha vajzat kanë kërkuar eliminimin e Jurgenit, pas deklaratës së fortë ofenduese.

Pjesë nga debati:

Jurgen: Doja të të takoja për të të kërkuar falje që ti të arrish të më njohësh më mirë mua si njeri.

Mikela: Doje të më kërkojë falje në kafe mua? S’kam pse, dukesh se çfarë njeriu je. për mua je një 0 në këtë studio.

Jurgen: Në radhë të parë duhet respekti.

Mikela: Nuk kam fare respekt për ty.

Jurgen: Ti je nga ato femra që shet veten për 5 mijë lekë moj Mikela mos më trego mua ti.

Mikela: Çfarë the ti mo? Nuk e toleroj fare këtë.

LEXO EDHE  E rëndë/ Aktori i famshëm vr*t kineastin dhe plagos regjisorin gjatë xhirimeve