Rikthehet qetësia te Milan, Pioli ka gati dy yjet e skuadrës

Foto: forzaitalianfootball.com/

Te Milani më në fund ka qetësi, raporton Corriere dello Sport. Kuqezinjtë vuanin dëmtimit në sulm, por tani Giroud dhe Ibra janë plotësisht gati dhe janë duke u stërvitur këto ditë nën urdhrat e Piolit.

LEXO EDHE  VIDEO/ Goditje “akrep”, mos e humbisni këtë supergol në Holandë

Ata do të shfrytëzojnë dhe ndërprerjen e Kombëtareve për t’u stërvitur rregullisht. Kështu, Pioli i ka gati dy sulmuesit për të  Shtunën  kundër Veronës në San Siro.