E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Pioli

Etiketim: pioli

“Pioli zgjedhja jonë e vetme, vizioni i Milanit!”, Gazidis prezantohet në...

Pas rinovimit për dy vite me Milanin (deri në vitin 2022), Stefano Pioli sot ka takuar edhe krerët e klubit, me presidentin Scaroni dhe...

“Te Milani nuk ka stablitet, ja ku ndryshon Gattuso nga Pioli”

Calhanoglu zbuloi takimin e parë me trajnerin Pioli: “Ai më thirri në zyrën e tij dhe më foli, duke thënë se më njeh që nga...

Barazimi ndaj Spal, Pioli: Luajtëm sikur po na ikte treni!

Milani u ndal në një barazim 2-2 kundër SPAL dhe gjërat mund të kishin shkuar edhe më keq, pasi pika u mor në minutat...

Pioli: Milani i aftë të mundë këdo, Ibrahimoviç një luan!

Stefano Pioli, trajneri i Milanit, para ndeshjes me SPAL ka dalë dhe ka folur para medieve për këtë përballje, sfidat që i presin në...

Milan-Roma, Pioli karikon kuqezinjtë: Janë rivalët tonë direkt për Europën

Ditën e sotme Milani përballet në “San Siro” kundër Romës në ndeshjen e vlefshme për javën 28-të të Serie A. Një ndeshje mjaft e rëndësishme...

Stefano Pioli tregon se si Ibrahimovich i ndryshoi skemën te Milani

Milan, ashtu si çdo ekip tjetër në Serie A, mbetet në pritje të konfirmimit zyrtar se kur do të zbresin në fushë. Paralelisht, klubi...

Revolucion te Milani, pranë largimit Pioli dhe Zvonimir Boban

Skuadra e Milanit e fillon gjithçka nga e para pasi te kuqëzinjtë po përgatitet një revolucion për sa i përket strukturave drejtuese të klubit. Shefi...

Milan-Juventus/ Formacionet zyrtare, Pioli si në derbi, Sarri ndryshon

Milan-Juventus përpara më shumë se 70 mijë tifozësh! Një rekord absolut në Kupën e Italisë gjatë gjithë historisë së kompeticionit. Ndeshja e vajtjes dhe...

Seria A/ Milani ndaj Bologna-s për konfirmimin

Luhen ditën e sotme gjashtë takime të Serisë A, të cilat përmbyllin javën e 15-të të kampionatit. Ndeshja më e rëndësishme e ditës është ajo...
WhatsApp DENONCO