Sfida ndaj Turbinës, Partizani ndryshon axhendën. Ja kur do të luhet ndeshja

Partizani ka programuar që sot të luajë një ndeshje miqësore ndaj Turbinës. Takimi ishte planifikuar të luhej në orën 16:00 në stadiumin “Nexhip Trungu” në Cërrik, por klubi njofton ndryshimin e axhendës.

Ky takim është spostuar për në orën 13:15 dhe do të luhet në kompleksin “Football Republic” për shkak se fusha e stadiumit së Cërrikut është në gjendje të rënduar prej reshjeve të shiut.

LEXO EDHE  Kërkohet nga Real Madrid, anësori i Bayern Munich mes rinovimit dhe lamtumirës

Postimi i Partizanit:

Ndeshja miqësore Turbina – Partizani e programuar për tu zhvilluar në stadiumin “Nexhip Trungu”, si rezultat i kushteve të rënduara atmosferike të fushës së stadiumit të Cërrikut do të luhet sot në kompleksin sportiv “Football Republic” në orën 13:15.