E shtunë, Janar 22, 2022
Etiketimet Axhenda

Etiketim: axhenda

Ndryshon axhenda e Superiores, ja kur luhen sfidat e javës së...

Java e nëntë e Superiores po pritet me mjaft interes pasi skuadrat kthehen nga pushimet dy javore dhe koha e përgatitjes ka qenë më...

Superiorja/ Përcaktohet axhenda e javës së shtatë, ja kur luhen sfidat

Java e shtatë e Kategorisë Superiore do të ngrejë siparin mbrëmjen e së premtes ku do të luhet ndeshja Dinamo-Kukësi në orën 19:45. Ditën e...

Sfida ndaj Turbinës, Partizani ndryshon axhendën. Ja kur do të luhet...

Partizani ka programuar që sot të luajë një ndeshje miqësore ndaj Turbinës. Takimi ishte planifikuar të luhej në orën 16:00 në stadiumin “Nexhip Trungu”...

Superiorja/ Zbulohet axhenda për javën e katërt, ja kur do të...

Java e katërt e Kategorisë Superiore, do të ngrejë siparin të premten e 1 tetorit, ku në orën 19:45, është planifikuar të zhvillohet derbi...

5 ndeshje në 3 ditë, njihuni me axhendën e javës së...

Java e dytë e edicionit të ri futbollistik 2021/2022 të Kategorisë Superiore rezervon duele tepër interesante. Ndeshja e parë e kësaj jave do të luhet të...

Të premten luhet supersfida Teuta-Partizani, zbuloni axhendën e javës së parë...

Kategoria Superiore do të nisë zyrtarisht në datën 10 shtator ku ndeshja që do të ngrejë siparin do të jetë supersfida Teuta-Partizani. Teuta vjen si...

Kampusi Universitar jepet me PPP/ Avokati i njohur: Po zbatohet axhenda...

Avokati i njohur Altin Goxhaj ka reaguar lidhur me vendimin e botuar në Fletoren Zyrtare, sipas të cilit kampusi universitar do të ndërtohet me...

Të Fundit