Griness plas “bombën”: Sindi dhe motrat e saj më kanë bullizuar

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Sindi Loci, tërhoqi shumë vëmendje në hyrje të reality show-t, pasi deklaroi se ishte e virgjër dhe pas kësaj deklarate është bullizuar e ofenduar nga konkurrentët e tjerë si dhe nga publiku.

Mesa duket, tashmë Sindi i ka harruar të gjitha dhe po bullizon të tjerët në emisionin që ka nisur në “YouTube” me motrat e saj.

Griness, personazhi i njohur në rrjetet sociale, ka treguar në emisionin “Shqipëria Live” si është bullizuar nga motrat Loci.

LEXO EDHE  Loja e Fifit dhe Monikës lëndoi të tjerët! Banorët komentojnë "sherrin e javës"

“Sindi më ka bullizuar. Ajo ka thënë në emisionin me motrat e veta se unë kam një look të keq, kam shumë pirsing. Nuk e kuptova, u mor personalisht me mua”, – tha ai duke treguar se nuk e kuptoi se përse ishte ky sulm.