Tea Trifoni surprizohet nga i dashuri misterioz në emision (Video)

Tea Trifoni, teksa po moderonte në emisionin e saj “Goca dhe Gra” në Top Channel, i ka ardhur një buqetë me trëndafila.

Lulet kanë ardhur nga i dashuri i saj dhe në buqetën e trëndafilave kishte një pusullë, ku shkruhej: “Suksese shpirt”.

LEXO EDHE  Tha se do zhvendosej në Afrikë, por hyri në "Big Brother"/ Çfarë e bëri Einxhel të ndryshonte plan

Teksa Tea e lexoi u emocionua dhe nuk munguan as ngacmimet e vajzave të tjera. Madje Olesia dhe Fatma u shprehën të revoltuara për faktin se partnerët e tyre nuk e kishin menduar një gjë të tillë.