E hënë, Shtator 27, 2021
Etiketimet Tea Trifoni

Etiketim: Tea Trifoni

Bearti e ofendoi publikisht, shpërthen Tea: Gay (Foto)

Tea Trifoni foli pak ditë më parë në emisionin e saj për marrëdhënien me Beartin ku zbuloi se gjithçka zgjati rreth 5 muaj. Ish-konkurrenti...

Tea e përmendi në emision, Bearti e ofendon publikisht: K** (Foto)

Në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, Olesa, Fatma, Tea dhe Krista kanë diskutuar për ndryshimin mes njohjes dhe lidhjes. Fatma dhe Olesia...

Tea Trifoni surprizohet nga i dashuri misterioz në emision (Video)

Tea Trifoni, teksa po moderonte në emisionin e saj “Goca dhe Gra” në Top Channel, i ka ardhur një buqetë me trëndafila. Lulet kanë ardhur...

Tea Trifoni flet për herë të parë për partnerin misterioz që...

“Goca dhe Gra” është një talk show i cili moderohet nga Fatma, Olesia, Tea dhe Krista. Fillimisht ato kanë filluar të flisnin për pushimet dhe...

Arjan Konomi ‘paralajmëron’ Tean dhe ‘thumbon’ Fatma Haxhialiun: Ruaju mos të...

Tea Trifoni është rikthyer në ekran si moderatore e "Goca dhe gra" së bashku me Fatma Haxhialiun, Olesia Leço, dhe Krista Merkoçi. Arjan Konomi duket...

Tea Trifoni: Në Dubai shkova me lekët e mia, harxhova më...

Emisioni “Goca dhe Gra” nisi ditën e sotme transmetimin në ekranin e Top Channel. Katër vajza moderojnë emisionin, Fatma Haxhialiu, Olesia Leço, Krista Merkoçi...

Tea Trifoni zbulon detaje nga emisioni i saj që do të...

“Goca dhe gra” është formati i ri që nis transmetimin nga data 11 shtator në Top Channel. Pjesë e tij janë Tea Trifoni, Fatma...

Tea Trifoni publikon për herë të parë foto me të dashurin...

Ish-konkurrentja e "Për'puthen", Tea Trifoni ka qenë në krye të mediave rozë pas skandalit me Andin dhe më pas për ndarjen me ish-partnerin e...

Foto/ Tea Trifoni prezanton për herë të parë mamanë

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, prej disa muajsh është në qendër të vëmendjes për shkak të ngjarjeve të shumta që kanë ndodhur me të. Fillimisht...

Pas Beartit dhe Andi paralajmëron Tean: Do ketë gjëra të forta

Rrëfimi i Teas në aplikacionin e "Përputhen" trazoi 'ujërat e treshes' më të famshme të momentit: Andi-Tea-Berat. Pas deklaratës së Teas, reagoi dhe Bearti duke...

VIDEO/ Beart Rexhepi tregon të vërtetën e ndarjes nga Tea: Ja...

Ditën e djeshme u dikskutua kudo në rrjete sociale paraqitja e Tea Trifonit në Përputhen, ku tregoi arsyet e ndarjes me Beart Rexhepin. Por...

Tea tregon arsyet e ndarjes nga Bearti: U bë toksike, ishte...

Tea ka vendosur të flasë për ndarjen nga Bearti në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin “Përputhen”. Tea ka treguar se xhelozia dhe pasiguria e...

“Më dukesh biseksuale”, Tea tregon eksperiencën me femrat: E kam provuar...

Ish-konkurentja e "Për'puthen", Tea Trifoni ka vendosur t’u kthejë përgjigje pyetjeve të ndjekësve në Instagram dhe sigurisht që pyetjet për jetën e saj private...
WhatsApp DENONCO