E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Operacione plastike

Etiketim: Operacione plastike

Këngëtarja Maya flet për operacionet plastike: Ja çfarë kam ndryshuar në...

Këngëtarja e njohur Maya, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, i është përgjigjur disa pyetjeve pikante të bëra nga publiku.Një ndër kuriozitetet më të...

Beatrix Ramosaj zbulon çfarë i tha e ëma pas operacionit plastik...

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka treguar në "BBV" se në moshën 22-vjeçare ka bërë një ndërhyrje në gjoks për të rritur numrin. Meqënëse ishte në...

Publikohen fotot, ja si dukej Efi Dhedhes para operacioneve plastike

Efi Dhedhes iu bashkua dy javë më parë “Për'puthen”. 25 vjeçarja tërhoqi vëmënedje me profesionin e saj si tatuatore dhe djemtë shfaqën menjëherë interes....

Zogu i Tiranës flet për operacionet plastike: Bëj botox që të...

Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës, ka pranuar ndërhyrjet në fytyrë. I ftuar në emisionin “Shqipëria Live” ai tha se ndërhyrjen...

FOTO/ Ja si dukej Arjola Demiri para operacioneve plastike

Aktorja nga Tropoja, Arjola Demiri, u bë shumë e njohur për publikun nga rolet e saj në disa filma dhe "Portokalli". Ajo është futur...

Pasi e ofendoi publikisht për operacionet plastike, Edi bën deklaratën e...

Eduard Kuçi shpërtheu në ofendime ndaj Adës pak kohë më parë dhe e cilësoi si femër jonatyrale që “më mirë të bëhet burrë”."Kjo për...

Ka bërë operacione plastike? Kirurgët tregojnë se çfarë ndodhi me fytyrën...

Aktori i famshëm Tom Cruise ka shqetësuar fansat duke u shfaqur në një lojë në San Francisko. Ndjekësit në rrjete sociale shkruajnë se fytyra...

Fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit/ Ja si dukej Semi...

Këngëtarja Semi Jaupaj është bërë pjesë e "Big Brother VIP" dhe kudo në rrjet po përflitet emri i saj. Semi është shoqja e ngushtë...

Rrëfehet ish e dashura e Maradonës: Në moshën 16-vjeçare më mësoi...

Mavys Alvares, ish e dashura e Diego Maradona-s, pretendon se legjenda e futbollit u lidh me të kur ajo ishte vetëm 16-vjeç dhe e...

“Investo te femra jote! Buzë që të del shpirti kur i...

Reklama e një qendre estetike për ndërhyrjet kirurgjikale në trup dhe fytyrë habiti ndjekësit në Instagram. “Investo te femra jote! Buzë që të del...

Akuzohet për operacione plastike në fytyrë, reagon këngëtarja shqiptare

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi, është përfolur shpeshherë në rrjete sociale përsa i përket operacioneve plastike. Këngëtarja akuzohet se ka kryer ndërhyrje plastike...

“Investoni tek femra juaj me një palë buzë të reja”, Fation...

Ish-konkurrenti i "Për'puthen", Fation Kuqari, ishte i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku po diskutonte statusin viral të Skerdi Farias, i...

Noizy surprizon për 50-vjetorin e lindjes doktorin e VIP-ave shqiptarë (VIDEO)

Doktori i VIP-ave, Skerdi Faria, festoi ditëlindjen me stafin e tij dhe surpriza e Noizy-t ka qenë padyshim një nga momentet më emocionuese të...

Të Fundit