E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet MODELE

Etiketim: mODELE

Rosie sapo i vuri “flakën” rrjetit, harron të veshë të brendshme...

Rosie Roff është një nga modelet më joshèse të pasarelave botë. Rosie është mjaft e njohur edhe në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto...

Modelja seksi i habit të gjithë, adopton si kafshë shtëpiake një...

Modelja seksi Sophia Phalen, e cila është dhe e dashura e Bryson DeChambeau, një kampion golfi në “US Open”, ka zgjedhur të mnajë një...

Modelja e njohur dënohet për evazion fiskal

Modelja Bar Rafaeli është dënyar nga gjykata izraelite me nëntë muaj me shërbim komunitar 35-vjeçarja dhe nëna e saj u dënuan në korrik për vepra...

Modelja dhe miqtë e saj u rrahën barbarisht nga rojet/ Çfarë...

Modelja ukrainase Daria Kiriliuk pretendon se ajo ishte rrahur nga rojet e sigurimit në plazhin Momo në Cesma, Turqi. Si provë, ajo postoi një...

COVID-19: Modeli i ‘heronjve’ përballë atij të sistemeve shëndetësore

Nga Erion Dasho Deri tani janë shfaqur dy modele për menaxhimin e krizës së COVID-19: modeli i heronjve dhe modeli i sistemeve shëndetësore. Modeli i heronjve...

Supermodelja e njohur dhe e ëma dënohen për evazion fiskal

Supermodelja e njohur Bar Refael dhe e nëna e saj Tsipi janë dënuar për evazion fiskal. Sipas gjykatës së Tel Avivit supermodelja do ti duhet...

Modelja në “She’s On Top” ndan historinë e dhimbshme: Preva damarët

Mbrëmjen e djeshme në rubrikën “She’s On Top” në “E diell” u fol për bullzmin, temë që preku veçanërisht dy konkurrente, të cilat ndanë...

Marka e njohur publikon fotot e modeles pa photoshop dhe ndjekësit...

Marka e njohur britanike Boohoo i ka publikuar veshjet në faqen e saj online ndryshe nga çdo herë tjetër. Ajo ka zgjedhur një modele...

Njihuni me modelen që fiton 60 mijë dollarë në muaj duke...

Tymos kanabis dhe poston pamjet në Instagram. Është kjo puna që bën një vajzë e re, e cila fiton 60 mijë dollarë në muaj. Bëhet...

Ish i dashuri i fiksuar e dhunonte sistematikisht, modelja: Kam frikë,...

Një modele në Britaninë e Madhe është kapluar nga frika, pas dhunës sistematike të ushtruar nga i dashuri i saj, i cili momentalisht është...

Modelja e njohur poston foto nudo e shtrirë në kopshtin e...

Modelja e famshme Heidi Klum ka dhuruar një shfaqje të nxehtë për shtatë milion e gjysmë ndjekës në Instagram. Me vetëm një gjerdan të çmuar...

7 vite pa menstruacione/ Modelja e njohur shtatzënë për herë të...

Modelja e Victoria’s Secret, Romee Strijd është shtatzënë për herë të parë. Ajo dhe i dashuri i saj prej shumë vitesh, Laurens van Leeuwen njoftuan me anë të një...

Modelja shqiptare superseksi zbulon frikën që ka përjetuar gjatë karantinës

Modelja Adela Cani ishte e ftuar pasditene  djeshme në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon. Bukuroshja brune zbuloi se gjatë periudhës së karantinës, u...
WhatsApp DENONCO