“E patalentuar dhe me dy fytyra”/ Tuna dhe Dafina harrojnë sherrin e bujshëm, rikthehen me një bashkëpunim

Tuna dhe Dafina Zeqiri do të rikthehen në një bashkëpunim pas 10 vitesh.

Pas publikimit të këngës “Vibe” pati një krisje mes dy këngëtareve pasi në media qarkulloi një bisedë audio e Dafinës e cila e quante Tunën njeri me dy fytyra dhe të patalentuar.

Siç duket, me kalimin e kohës vajzat i kanë hedhur pas krahëve inatet dhe mëritë e së shkuarës pasi së shpejti mund të vijnë me një bashkëpunim.  Për këtë projekt, këngëtaret kanë dhe disa fjalë për njëra-tjetrën.

LEXO EDHE  Mevlan Shaba dhe Ester Bylyku në një lidhje? Ja fotoja që ngre dyshimet

“Nuk mund të isha më e emocionuar për këtë ribashkim pas një dekade.” shkroi Tuna.

“Mezi po pres për videon tonë muzikore”, iu përgjigj Dafina.