Plas grushti në prapaskenën e VMA-s/ Conor McGregor sherr me të dashurin e Meghan Fox (Video)

MMA Crazy

Aktorja e famshme Megan Fox dhe Machine Gun Kelly vodhën të gjithë vëmendjen e publikut me hyrjen që bënë në ceremoninë e çmimeve VMA.

I dashuri i Megan, reperi MGK, u përplas me legjendën e MMA Conor McGregor. Fotografitë dhe pamjet e prapaskenave tregojnë disa persona që përpiqen të përmbajnë McGregor, edhe pse ky i fundit tha se nuk kishte tentuar ta qëllonte, ndërsa aktorja ndërhynte për të mbrojtur të dashurin e saj.

LEXO EDHE  I dehur në timon, arrestohet këngëtari i muzikës popullore

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)