Teuta-Partizani, ndiqni supersfidën LIVE

Superiorja ka nisur zyrtarisht sezonin 2021-2022. Supersfida hapëse është ajo mes Teutës dhe Partizanit takim që ka startuar në orën 19:45 në “Elbasan Arena”.

Teuta vjen në këtë përballje si kampionia në fuqi, ndërsa nga ana tjetër partizani i drejtuar nga Ilir Daja do të përpiqet të konfirmojë veten si një nga pretendentet për të ulur nga froni skuadrën e Martinit.

LEXO EDHE  Sfida ndaj Polonisë në “Air Albania”, FSHF-ja jep informacion për biletat

NDIQNI NDESHJEN LIVE