E hënë, Dhjetor 6, 2021
Etiketimet Teuta

Etiketim: teuta

Kategoria Superiore/ Teuta nuk di të fitojë, Vllaznia e ndal me...

Teuta-Vllaznia, supersfida e javës së 11-të e Superiores është mbyllur në barazim 1-1.Teuta që vinte me një trajner të ri si Renato Arapi arriti...

Teuta-Vllaznia/ Rikthehet baraspesha në “Elbasan Arena”, kuqeblutë shënojnë me 10 lojtarë

Vllaznia ka barazuar rezultatin ndaj Teutës në “Elbasan Arena”. Fillimisht në avantazh kaluan kampionët në fuqi në minutën e 55-të me anë të Gjorgiev...

Teuta-Vllaznia/ Dominim i shkodranëve, por golin e shënojnë durrsakët

Teuta ka kaluar në avantazh ndaj Vllaznisë në minutën e 56-të. Shënon Gjorgiev pas një aksioni të Vilës në krahun e majtë.Sulmuesi prek topin...

Teuta-Vllaznia/ Starton pjesa e dytë, ndiqeni sfidën “live”

Ka startuar pjesa e dytë mes Teutës dhe Vllaznisë e vlefshme për javën e 11-të të Superiores.Në pjesën e parë shkodranët janë shfaqur disi...

Teuta-Vllaznia/ Mbyllet pjesa e parë, kuqeblutë ndëshkohen me të kuq (VIDEO)

Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë mes Teutës dhe Vllaznisë, e vlefshme për javën e 11-të të Superiores.Shkodranët janë shfaqur disi...

Superiorja/ Teuta-Vllaznia, ndiqni supersfidën live

Ka startuar në orën 16:45 supersfida mes Teutës dhe Vllaznisë. Kjo ndeshje shënon debutimin e Renato Arapit në pankinën e durrsakëve.Nga drejtimi i kampionëve...

Arapi “thumbon” Vllazninë: Janë më dobët se sezonin e kaluar, Teuta...

Nga Edi Martini te Renato Arapi, stoli i Teutës ka ndryshuar timonier para ndeshjes me kuqeblutë. Pra, synohet ndryshimi me këtë lëvizje, edhe pse...

Partizani e Teuta abonohen me gjoba, Disiplina dënon edhe Kastriotin. Ja...

Komisioni i Disiplinës ka shpallur sot vendimet e saj për shkeljet e mundshje nga ekipet e Superiores e jo vetëm por në çdo kategori...

Arapi prezanothet te Teuta: Lojtarët i njoh, jam i bindur se...

Pas dorëheqjes së trajnerit Edi Martini, nuk ka vonuar edhe gjetja e trajnerit që do marrë drejtimin e skuadrës.Drejtuesit durrsak kanë zgjedhur brenda familjes,...

E konfirmuar/ Teuta gjen zëvendësuesin e Edi Martinit, ja kush do...

Renato Arapi do të jetë trajneri i ri i Teutës. Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga klubi durrsak, por sipas "Supersport.al" drejtuesit e...

Tronditet Teuta, Edi Martini jep dorëheqjen nga posti i trajnerit

Edi Martini nuk është më trajneri i Teutës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë tekniku nëpërmjet rrjeteve sociale, duke bërë të ditur se...

VIDEO/ Humbja e Teutës “tërbon” Kallakun, ndërhyrja e stjuardëve eviton përplasjen...

Fundi i ndeshjes Partizani-Teuta u mbyll mes tensionit pasi durrsakët kishin pretendime të shumta për mënyra se si gjyqtari Kreshnik Bajramaj arbitroi ndeshjen.Kapiteni i...

VIDEO/ Fitore e çmendur e Partizanit, përmbys Teutën me dy gola...

Partizani ka arritur një fitore të çmendur 2-1 me përmbysje ndaj Teutës në ndeshjen e vlefshme për javën e 10-të të Superiores.Të kuqtë e...

Të Fundit