I mituri qëllon aksidentalisht me armë nënën e tij, 38-vjeçarja ndërron jetë në spital

Një tragjedi ka ndodhur në Arizona të SHBA-së. Mësohet se një 38-vjeçare është qëlluar për vdekje me armë nga djali i saj 5-vjeçar. Viktima, Michele Cox u vra në shtëpinë e saj, ndërsa plumbi e preku në kraharor.

Ndonëse u dërgua me urgjencë në spital, e reja nuk mundi të shpëtojë. Ngjarja, sipas policisë, ka ndodhur aksidentalisht.

Ajo ka lënë pas 4 fëmijë, 4 deri në 12 vjeç. Këta të fundit dhe i dashuri i saj, 40-vjeç, ndodheshin në banesë në momentin e ngjarjes. Mësohet se asnjëri prej tyre nuk ka pësuar asnjë dëmtim.
LEXO EDHE  DW: Reagimet e ekonomisë gjermane pas zgjedhjeve