E rëndë/ Përdhunohet 15-vjeçarja në det

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bournemouth, Angli.Mësohet se një 15-vjeçare është përdhunuar në det, në mes të shumë njerëzve. Sipas mediave, e mitura po luante në ujë me miqtë kur një djalë e merr më thellë dhe përfitoi nga ajo.