E premte, Nentor 27, 2020
Etiketimet Perdhunim

Etiketim: perdhunim

“Doja të ndjente atë që kanë ndjerë fëmijët”, pedofili famëkeq përdhunohet...

Një i burgosur kishte përdhunuar dhe mbytur atë që u konsiderua si pedofili më famëkeq në Britaninë e Madhe, Richard Huckle. Paul Fitzgerald kishte planifikuar...

Përdh*nohet për herë të dytë në burg Aleksandër Luca/ I dënuar...

Shqiptari Aleksandër Luca, i dënuar me burgim të përjetshëm për përdhunimin dhe vrasjen e studentes greke, Eleni Topaloudi, është përdhunuar për herë të dytë...

P*rdhunon 54 vjeçarin, arrestohet i riu në Krujë

Policia e Durresit njoftoi se ka arrestuar një të ri në Krujë me akuzën e kryerjes me dhunë të marrëdhënieve homoseksuale me të rritur. Sipas...

“17 vjeç dhe e virgjër? Nuk mund ta besoj”/ E p*rdhunon...

Një 51-vjeçar me inicialet B. K., i cili jeton në Britaninë e Madhe është shpallur në kërkim policor nga komisariati numër 1 pas denoncimit...

Akuza për p*rdhunimin e një 6-vjeçareje, arrestohet shqiptari në SHBA

Policia e “Metro Louisville” në Louisville të SHBA-së, ka bërë arrestimin e një shtetasi shqiptar nën akuzën e përdhunimit. Mediat amerikane raportojnë se shqiptari, Valjon...

“Më futën me forcë në makinë, më çuan në shtëpi dhe…”,...

Një 20-vjeçare greke në gjendje të rënduar psikologjike ka pranuar se është përdhunuar nga dy burra me origjinë pakistaneze. Ngjarja e rëndë raportohet të...

Përdhunimi që tronditi Indinë

Një rast përdhunimi është shënuar së fundmi në Indi, ku një grup të rinjsh prej katër meshkujsh kanë përdhunuar një 19 vjecare, në Hathras...

Akuzohet për p*rdhunimin e një të miture, arrestohet 19-vjeçari shqiptar në...

Një 19-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke dhe do të përballet me akuzën e marrëdhënieve seksuale me dhunë me një të mitur. Ngjarja ka...

Pas denoncimit nga Berisha, Policia: Vajza e p*rdhunuar ka mbetur shtatzënë,...

Policia e Shtetit ka reagoi pas një denoncimi të ish-kryeministrit Sali Berisha, sipas të cilit, një vajzë me të meta mendore është përdhunuar në...

Shqiptarë e italianë p*rdhunojnë 40-vjeçaren / Nisin hetimet

Një grua rumune, rreth 40-vjeçe, është përdhunuar në grup, nga shqiptarë, rumunë e italianë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Bolonja, ku disa shqiptarë,...

Përdhunoi 17-vjeçaren dhe i vuri tritol në banesë, gjykata e lë...

Gjykata e Krujës ka lënë në burg pa afat 23-vjeçarin Alket Brata nga Nikla, i cili akuzohet për shfrytëzimin për prostitucion të 17-vjeçares, nxitjen...

“Nëse nuk kruhesh, s’të përdhunojnë”, Eliona-komentuesit: Ti duhet të varesh në...

Eliona Pitarka ishte një nga personazhet e njohur që mori pjesë dje në protestën kundër abuzimit të vajzave shqiptare! Ajo iu bashkua marshimit me...

Arbana Osmani zbulon një tjetër histori tronditëse abuzimi me një 12-vjeçare

Historia e 15-vjeçares që u përdhunua dhe u kërcënua nga roja i shkollës dhe nga 3 të rinj, ka tronditur opinionin publik dhe ka...
WhatsApp DENONCO