Moderatorja shqiptare befason me deklaratën: Më ka ngacmuar futbollisti i Barcelonës

Marrë nga "Instagram"

Moderatorja sportive nga Kosova, Elmira Sadrija, ka rrëmbyer vëmendjen me një deklaratë në një emision në ATV, ku ka treguar se është ngacmuar nga një futbollist i Barcelonës.

Elmira theksoi se është bërë lajm në shumë portale të Ballkanit, si në Kroaci, Serbi apo në Malin e Zi.

Ngacmimi i fundit ka qenë në shtator të vitit të kaluar, kur unë kam arritur të bëhem lajm në Ballkan dhe pak më gjerë që nuk e kam kuptuar përse. Përmes followers në Instagram, kam pa që kam qenë në top lajmet në Kroaci, Bosnjë, Serbi, Mal të Zi, edhe kjo ka pasur të bëjë me një futbollist të Barcelonës”, u shpreh bukuroshja.

LEXO EDHE  Publikohet momenti i arrestimit të burrit të Angela Martinit (Video)