E rëndë/ Humb jetën nga Covid-19, 28-vjeçarja shtatzënë (FOTO)

Një 28-vjeçare shtatzënë nga Vushtrria ka vdekur pas infektimit me COVID-19. Bëhet fjalë për Liberta Selacin, me profesion grimere.

Lajmin për vdekjen e saj e ka konfirmuar për Gazetën Express doktoresha e Mjekimit Intenziv, Agreta Gecaj-Gashi.

LEXO EDHE  Policia Bashkiake bllokon pronat dhe asetet e Ferdinand Ibrahimit

Për ndarjen e saj nga jeta kanë njoftuar edhe familjarët. Ata bëjnë të ditur në rrjetet sociale se varrimi bëhet sot në varrezat e fshatit në prezencë të familjarëve të ngushtë.