E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Vdekje

Etiketim: vdekje

“Do të ketë 2 viruse që shkaktojnë vdekjen”, ekspertët paralajmërojnë: Këto...

Mjekët dhe ekspertët e shëndetit publik po i paralajmërojnë njerëzit në Hemisferën Veriore që të përgatiten për më të keqen në muajt e ardhshëm,...

“Zoti mos ia dhëntë askujt”/ 62 vjeçari lë mesazhin video për...

Një pacient i prekur nga Covid-19 humbi jetën në Tuqi, pas 12 ditësh trajtimi mjekësor. Ajo që ka tërhequr vëmendjen ishte se 62 vjeçari Yaşar...

Dyshimet/ Gjendet i vdekur brenda servisit 58-vjeçari

Një 58-vjeçar u gjet mëngjesin e sotëm pa shenja jete në autostradën Tiranë-Durrës. Policia njofton se në një auto- servis është gjetur i pajetë...

Trump: Nuk gënjeva për rrezikun nga koronavirusi

“Nuk gënjeva”, u përgjigj prerazi Presidenti Trump gjatë konferencës për shtyp të shtunën kur një gazetar e pyeti “Përse i gënjyet amerikanët?”. Pyetja e gazetarit...

Cilat vende të botës kanë më shumë vdekje nga COVID-19?

Shifra globale e vdekjeve nga koronavirusi ka kaluar 900,000, derisa numri i rasteve të konfirmuara ka arritur afër 28 milionë – bazuar në të...

Doli nga deti, humb jetën 74-vjeçarja/ Dyshimet

Një 74-vjeçare ka humbur jetën sot në Durrës. Policia njofton se shtetësja Xh.G., nuk u ndje mirë pasi u la në det dhe për...

Aksident me vdekje pranë Himarës

Një person raportohet se ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pranë fshatit Piqeras të Himarës. Viktima është dërguar në morgun...

Gjendet e pajetë në banesë ish-mësuesja/ Dyshimet

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Sarandës gjatë ditës së sotme. Është gjendur e vdekur në banesë ish-mesuesja nga Gjirokastra Lida Dako,...

Ish-Presidenti humb njeriun e dashur: Qava si fëmijë edhe pse jam...

Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, ka dhënë lajmin e hidhur për humbjen e njeriut të shtrenjtë në jetën e tij. Nëpërmjet një postimi në...

U hodh nga kati i 4, spitali “Shefqet Ndroqi”: Pacienti vuante...

Spitali “Shefqet Ndroqi”, i shndërruar në "Covid 2" ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme, kur pacienti 65 vjeçar i...

Lajm i trishtë për Baton Haxhiun, gazetari humb njeriun e shtrenjtë

Gazetari i njohur, Baton Haxhiu, ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, nënën. Është kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, i cili në një mesazh...

VIDEO që tronditi rrjetin/ Prifti humb jetën, po mbante meshën në...

“Daily Mail” raporton se një prift në Kamerun ka humbur jetën gjatë një meshe. Prifti kalotik i cili gjatë meshës në kishë shihet të mbajë...

Covid-19 në vendin tonë – 6 viktima në 24 orët e...

Gjashtë persona, mësohet se nuk e kanë fituar betejën me Covid-19 në 24 orët e fundit. Mësohet se bëhet fjalë për një 64-vjeçar nga Kruja,...
WhatsApp DENONCO