Kleoniki Delijorgji pozon nudo në mes të shkretëtirës: Më lini lakuriq (Foto)

Marrë nga "Instagram"

Modelja dhe këngëtarja Kleoniki Delijorgji nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës me pozat e postimet e fundit në llogarinë e saj në Instagram.

Kleoniki ka realizuar një set fotografik në Shkretëtirën e Saharasëka duke pozuar totalisht nudo, e shtrirë në rërë.

LEXO EDHE  Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së Greta Koçit, ja sa vjeç bëri këngëtarja (Video)

Duke zhveshur frikërat e mia, më lini lakuriq”, shkroi Kleoniki krahas imazheve.