Rama zbardh emrin/ Ja kush e zëvendëson Gramoz Ruçin në krye të Kuvendit

Lindita Nikolla do të jetë kryetare e re e parlamentit, duke zëvendësuar në këtë post Gramoz Ruçin.

Rama e bëri publik emrin e saj në Asamblenë e Përgjithshme të PS-së, ku tha se ajo do të marrë stafetën e Gramoz Ruçit.

U caktua Kryetare e Kuvendit, reagon Lindita Nikolla

LEXO EDHE  Pandemia/ Brataj zbulon skenarët për vjeshtën: Mund të hapen dhe spitalet rajonalë