Video/ Publikohet traileri i filmit “No Time To Die”

Image Courtesy: ScreenRant

“No Time To Die” do të publikohet në kinematë në Mbretërinë e Bashkuar më 30 shtator dhe në të gjithë ShBA-në me 8 tetor, shkruan DailyMail.

Pas më shumë se 18 muaj vonesë, ‘trailer’-i përfundimtar për shfaqjen e fundit të Daniel Craig si Agjenti 007 ka mbërritur dhe më në fund të gjitha detajet janë gati.Ai fillon me shprehjen: ”Pritjet kanë mbaruar”. Craig shihet duke dalë ballë për ballë me armikun Ernst Stavro Blofeld, rol ky që luhet nga Christoph Waltz. Duket se armiqtë e vjetër madje mund të detyrohen të krijojnë një aleancë të pakëndshme.

LEXO EDHE  Orlando Bloom noton afër një peshkaqeni të rrezikshëm në Malibu/ Video që po bën xhiron e rrjetit

“James, fati na tërheq përsëri së bashku. Tani armiku juaj është armiku im”, thotë Blofeld. ”Si ndodhi kjo?”, Bond përgjigjet me buzëqeshjen e tij tashmë të njohur: “Epo, ju jetuat mjaft gjatë” – këto janë vetëm disa nga skenat e filmit që mezi pritet nga adhuruesit e serive të James Bond.