E hënë, Korrik 6, 2020
Etiketimet Film

Etiketim: film

Xhani nuk e harron origjinën, ja çfarë bën aktori turk për...

Can Yaman është një ndër aktorët më të njohur turk, i cili njihet për rolet e shumta në telenovela turke. Tek shqiptarët, Yaman u bë...

3 muaj i vetëm në det të hapur për shkak të...

Ndërsa pjesa më e madhe e botës qëndron e mbyllur në shtëpi prej muajsh, krejt e kundërta ka ndodhur me Wong Tetchoong nga Singapori,...

Anullohen xhirimet e “Friends”, bashkimi i shumëpritur shtyhet për në vitin...

Bashkimi i shumëpritur i “Friends” pritet të shtyhet deri në vitin e ardhshëm për shkak të shpërthimit të koronavirusit. Ky serial pritej të xhirohej...

Ermal Mamaqi po fiton mijëra euro teksa qëndron i izoluar në...

Aktori i humorit, Ermal Mamaqi, në një lidhje direkte me Rudina Magjistarin në emisionin e pasdites, ka folur edhe për fitimet që po korr...

“Korona”, del filmi i parë për koronavirusin

  Filmi “Korona” mban firmën e regjisorit iranian Mustafa Keshvari, i cili jeton në Kanada. Ai zhvillohet në një ashensor, ku një vajzë kineze (Traei...

Filmi që përloti gjithë shqiptarët në karantinë, ç’kuptim ka Lingo Lingo...

“Miracle In Cell No.7”, i cili njihet edhe si “Yedinci Kogustaki Mucize” është një film turk, prodhim i vitit 2019 që transmetohet në Netflix...

“Një psikopat i përdhunuar nga prindërit psikologjikisht”/ Aktori shqiptar: Kriza që...

“Dirty fears  617” titullohet filmi i ri i aktorit me origjinë nga Tropoja, Sokol Pepkolaj, artisti i veçantë dhe eksperiencë kinematografike jashtë  Shqipërisë, i...

“Friends” do të rikthehet dhe bota po ‘çmendet’ nga gëzimi

Kasti i Friends, do të rimblidhet për një seri speciale, kur kanë kaluar tashmë 15 vite nga përfundimi i shout. Episodi pa skript, do të...

Aktorja rrëfehet troç: “Refuzova rolet se kishte skena intime, burrin e...

Aktorja e talentuar e teatrit, Ermira Hysaj, ka qenë këtë të shtunë e ftuar në emisionin "Mos i fol Shoferit" ne TV Ora. Ajo...

“Unë ju kam bo hasha”, Gent Lako “shan” Ermal Mamaqin: Po...

Ermal Mamaqi vijon të shkaktojë pakënaqësi me filmin dhe deklaratat e tij, kësaj here ankesat vijnë nga vetë kompozitori i njërës prej kolonave zanore...

VIDEO/ Publikohet traileri i “Fast & Furious 9”, adrenalinë dhe skena...

Traileri i pjesës së 9-të të një prej filmave që ka thyer arkat filmike në mbarë botën sapo është publikuar. “Fast and Furios 9“ ka...

Alfred Trebicka “sulmon” tërthorazi Besin dhe Ermalin: Sharlatanë, vijn nga hiçi...

Aktori i mirënjohur shqiptar Alfred Trebicka i ftuar në emisionin “Vizionin e Pasdites” të Evi Reçit ka komentuar mbi filmat që po jepen kohët...

“E moshuara e goditi me çantë kokës”/ Aktori trafikant i serialit...

Sekretari i Federatës së Aerodinamikës, Artion Vreto u bë i njohur për publikun shqiptar në serialin e njohur "Njerëz dhe fate". Në rolin e një...
WhatsApp DENONCO