E martë, Tetor 15, 2019
Etiketimet Film

Etiketim: film

Skandali me policin/ “Edhe pas kësaj ngjarje do prodhohet film, të...

Pas skandalit me policin në Malësinë e Madhe ka reaguar me anë të një statusi në FACEBOOK dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Ai...