Orlando Bloom flet për aksidentin e tmerrshëm që ka përjetuar: I shpëtova për pak paralizës dhe vde*jes

(Photo by Mike Marsland/WireImage)

Aktori i famshëm Orlando Bloom foli hapur për aksidentin e tmerrshëm në vitin 1998, pasi u rrëzua tre kate kur një tub kullimi u shemb, ndërsa ai përpiqej të ngjitej në tarracën e çatisë me miqtë.

Për të treguar sa mirënjohës ndihet pasi i mbijetoi situatës së tmerrshme, aktori ndau një fotografi të tij në një biçikletë.

“Ky jam unë në mbështetësen time të shpinës rreth vitit 1998 rreth 3 muaj pasi rashë 3 kate dhe shtypa shtyllën kurrizore, duke i shpëtuar ngushtë vdekjes dhe paralizës” – tha aktori.

LEXO EDHE  U nis me të dashurin në një udhëtim, zhduket në mënyrë misterioze vlogerja/ Dyshimet e policisë

Orlando postoi një fotografi të dytë të tij sot duke hipur në biçikletë dhe pranoi se është “mirënjohës çdo ditë” pasi është shëruar plotësisht, duke shtuar se është mirënjohës për “gjymtyrët e tij që më lejojnë të shtyj kufijtë e mi dhe të jetoj jetën në buzë (tani më e sigurt) .. ”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom)