Maliqi: Rilindasit bëjnë fushatë ‘vrimave’ sepse përballë me qytetarët kanë marrë atë që meritojnë

Kandidati i LSI në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi ka vijuar takimet me banorët e zonës. Në postimin e tij në Facebok, Maliqi shkruan se rilindasit bëjnë fushatë ‘vrimave’ sepse ballë për ballë me qytetarët kanë marrë atë që meritojnë.

Sipas tij fitorja e opozitës së bashkuar do të jetë e madhe në 25 prill.

Postimi i Maliqit:

Në çdo shtëpi, në çdo oborr, lëndinë e mal, të gjithë na bashkohen si shansi i vetëm për të shpëtuar Shqipërinë dhe shqiptarët. Rilindasit bejnë fushatë ‘vrimave’ sepse ballë për ballë me qytetarët kanë marrë atë që meritojnë. Secili nga mavitë po nxiton ti shpëtojë asaj që e pret pas 25 Prillit. Votoni nr 6 LSI – Votoni nr 7 Lefter Maliqi! Fitorja e Opozitës së Bashkuar nis nga Berati!