E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Maliqi boldnew shost domain

Etiketim: maliqi boldnew shost domain

Maliqi: Shqiptarët të vendosur për ndryshim, më 25 prill ndëshkojmë rilindjen

Kandidati i LSI në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, ka vijuar takimet me banorët e zonës. Me anë të një postimi në Facebook, Maliqi shkruan...

Maliqi: Rilindasit bëjnë fushatë ‘vrimave’ sepse përballë me qytetarët kanë marrë...

Kandidati i LSI në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi ka vijuar takimet me banorët e zonës. Në postimin e tij në Facebok, Maliqi shkruan...

Maliqi: Nuk ka ‘tërmet’ dhe hajdut që i ndal qytetarët në...

Kandidati i LSI, Lefter Maliqi, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama dhe Damian Gjiknurin lidhur me telefonatën ku flitej për ‘tërmet’ votash. Me anë të një...

Maliqi i bindur: Më 25 prill largojmë errësirën e rilindjes, sjellim...

Kandidati i LSI në Qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, vijn takimet me qytetarët. Me anë të një psotimi në Facebook, Maliqi shkruan se qytetarët shqiptarë...

Maliqi: Në 25 Prill rilindja karantinohet pa afat

Kandidati i LSI për qarkun e Beratit, lefter Maliqi vijon takimet intensive me banorët e zonës, ku ka gjetur mbështetje të amdhe për zgjedhjet...
WhatsApp DENONCO