Maliqi: Në 25 Prill rilindja karantinohet pa afat

Kandidati i LSI për qarkun e Beratit, lefter Maliqi vijon takimet intensive me banorët e zonës, ku ka gjetur mbështetje të amdhe për zgjedhjet e 25 prillit.

Me anë të një postimi në Facebook, Maliqi shkruan se në 25 prill rilindja dhe Edi rama do të karantinohen pa afat.

Postimi i Maliqit:

Me 25 Prill, Rilindja karantinohet pa afat! Vazhdojme takimet intensive, pa pushim, sepse pushimin shqiptaret e kane bere 8 vite dhe tani duan te rifillojne jeten me te gjitha te mirat qe meritojne, duke nisur nga puna dhe trajtimi si qytetare evropiane. Qytetaret nuk rrine asnje minute pa na takuar sepse syte i kane te Opozita e Bashkuar. Kur them qe Berati i jep 3 mandate LSI-se si bekimi i fitores se madhe te Opozites se Bashkuar, nuk e them bazuar ne deshire personale, por ne ate qe shoh dhe ndjej dite e nate kur takoj me qindra-mijera qytetare. Edhe pak na ndan nga ndryshimi i madh per Shqiperine, Shtepine Tone.

 

LEXO EDHE  Me ar*ë zjarri në makinë, arrestohet 41-vjeçari në Lezhë (Emri)