Rama uron besimtarët katolikë për Ditën e Pashkëve

Kryeministri Edi Rama, ka uruar të gjithë besimtarët katolikë për Ditën e Pashkëve.

Në rrjetin social, Rama ka postuar një foto të vezëve me ngjyra që janë simbol i Pashkëve dhe i uron të gjithë besimtarët: “Gëzuar Pashkët nga Fieri”

LEXO EDHE  Duke lexuar gazetën, Erdogan prezanton macen: Është shumë kurioze për çështjet aktuale