FOTO/ Basha dhe vajza e tij, mesazh të veçantë për mësuesit

Kreu demokrat Lulzim Basha ka zgjedhur një urim të veçantë, bashkë me vajzën e tij, për mësuesit, me rastin e 7 marsit.

Në një foto me vajzën, Viktoria, Basha ka bërë urimin e tij për mamanë e tij mësuese dhe nëpërmjet vizatimit të së bijës ka përcjellë urimin për të gjithë mësuesit shqiptarë.

LEXO EDHE  Basha: PS-së në opozitë do t’i mundësojmë instrumentet e kontrollit ndaj qeverisë

“Nga zemra ju urojmë bashkë me Viktorian të gjithë mësuesve të Shqipërisë (edhe nëna Zikut🤗) Gëzuar 7 Marsin”, – shkruan Basha në postimin e tij.